Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


14. 10. 2019

Nábytek z divokého dubu LIVIGNO OAK

Masivní nábytek ze série Livigno Oak je vyroben z masivního dřeva - divokého dubu. Charakteristický design jednotlivých kusů nábytku je tvořen dřevěnými částmi s ukončením v linii stromu a industriálními kovovými prvky. Masivní dřevěné rysy v kombinaci s kovem spojují v sobě rysy moderního industriálního stylu. Jednotlivé prvky nábytku vyniknou v místnosti jako samostatný designový solitér, ale i jako jejich vzájemná kombinace ze série. Originální naturální charakter a provedení z divokého dubu vás jistě osloví. Jednoduché kovové prvky v antracitové barvě spojené s masivem dotvářejí celkový industriální design.

 

Celá série se skládá z komody, stolku pod televizor, konferenčního stolku, konzoly a jídelních stolů ve třech velikostech. Přirozené pukliny, feny a drsné části jsou součástí designu, a tak dotvářejí jeho přírodní nádech. Každý kus je ručně zpracovaný, aby byla zachována jedinečnost každého kusu. Série se krásně kombinuje vzájemně, ale i jako samostatné kousky, které unikátní vyniknou ve vašem moderním domově, ať už se rozhodnete je umístit v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně.

 

Jídelní stoly mají rozměry 160x90cm, 180x90cm nebo 200x100cm s jednotnou výškou 76cm. Stolové desky jsou podélně ukončeny v přirozené linii stromu. Povrchově jsou upraveny jen olejováním, aby vynikl přírodní charakter dřeva.


Komoda s délkou 160 cm a hloubkou 45 cm je vysoká 88 cm. Masivní komoda je tvořena třemi skříňkami s vnitřními policemi a třemi zásuvkami ve vrchní části, které vám poskytnou potřebný úložný prostor pro vaše věci. Komoda stojí na pěti stabilních kovových nohách, které spolu s dělicí lištou dotvářejí její design.

 

Televizní stolek má délku 160 cm, hloubku 45 cm a výšku 50 cm. Stolek pod TV poskytuje odkládací prostor pro vaše věci v podobě dvou hlubokých zásuvek po bočních stranách a dvou polic ve středové části stolku. Do police si můžete uložit DVD přehrávač, TV router a jinou elektroniku, přičemž vzadnej stěně této poličky jsou vytvořeny otvory pro kabeláž.

 

Konferenční stolek má rozměry 110x60 cm a jeho výška 45 cm. Design tvoří tovární kovové nohy a malá dělicí lišta ze stejného kovu. Zajímavostí konferenčního stolku je jeho praktičnost a úložný prostor pro vaše drobnosti ve formě oboustranné otevřené police a dvou zásuvek z obou stran stolku.


Konzola je vysoká 75 cm s rozměry 120x40 cm. Vysoké tovární kovové nohy a dělicí lišta na zásuvkách tvoří celkový design. Konzola poskytuje úložný prostor pro vaše drobnosti formou dvou zásuvek. Konzolový stolek můžete využít i jako psací stolek nebo toaletní stolek.

 

Celou sérii LIVIGNO OAK naleznete na naší stránce zde.