Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


11. 05. 2019

Majestátní a elegantní lustry z kovu


Svítidla nás obklopují na každodenní bázi všude, ať už v interiéru nebo v exteriéru. Jejich účinek častokrát ani nevnímáme a všimli bychom si rozdíl jen při dočasném výpadku elektrického proudu. Nejčastější variantou v oblasti svítidel, na kterou dáváme důraz, je kategorie závěsných lamp. Speciální podkategorii představují lustry. Ačkoli tyto tvarově zajímavá svítidla nemají univerzální využití, o to více vyniknou ve stylově laděném interiéru a dotvoří jeho celkovou atmosféru.


Naše nabídka lustrů se rozšířila o závěsné a nástěnné lustry, které jsou vyrobeny z kovu. Královské provedení designu v kombinaci s kovovými řetízky působí opravdu výjimečně a zároveň moderně, a proto je můžete zajímavě kombinovat ve vašem interiéru.

Lustry ze série ROYALITY působí luxusním dojmem. Jejich jedinečná elegance vynikne v daném prostoru, ideálně v ložnici nebo obýváku. Lustr se šesti nebo deseti rameny se světly vám poskytne ideální lom světla, díky kterému působí lustr opravdu majestátně. Na základě toho, jaký tón a odstín žárovek vyberete, docílíte zajímavou barevnost osvícení místnosti. Stylově působící konstrukce lustru je vyrobena z kovu ve stříbrném provedení. Moderní kovové provedení lustru nebrání šíření světla a prosvětlí každý pokoj, v níž se nachází. Celkový design dotvářejí navzájem propletené kovové závěsy ve spodní části lustru. I ve vypnutém režimu zaujme lustr svým královským dojmem. Velký lustr o průměru 50cm s délkou 70cm nebo 80cm s délkou 110cm se hodí nejen do moderního interiéru.

Závěsné lampy ze série ELEGANTE s celkovou délkou 76cm nebo 118cm elegantně vyniknou v každé místnosti. Podlouhlá kovová konstrukce ve stříbrném provedení působí stylově a nebrání dostatečnému šíření světla v místnosti. Dynamický design této závěsné lampy působí majestátním dojmem a velmi dobře láme světlo potřebné k osvětlení místnosti, ve které je lampa umístěna. Barevnou svítivost podle svých představ docílíte výběrem žárovky se studeným či teplým odstínem. Jedinečnost a elegance závěsné lampy krásně vynikne v ložnici, v obývacím pokoji nebo nad jídelním stolem. Královský dojem nabývá i ve vypnutém stavu. Závěsná lampa jistě upoutá v každém interiéru. Lustry ze série GLAMOR zaujmou v místnosti svým tvarem a barevností. Majestátní a elegantní lustry s jedenácti světly vytvoří ve vašem interiéru kouzelnou atmosféru. Designová konstrukce z kovu ve stříbrném nebo černém provedení působí stylově a poskytne ideální osvícení prostoru. Pevná obruč kolem lustru v oblúčikovom tvaru a stylově visící závěsy ve spodní části lustru dotvářejí jejich celkový královsky vzhled, ať už v zapnutém nebo vypnutém režimu. Zajímavě vynikne menší model nástěnného lustru se dvěma světly ve stříbrném barevném provedení. Nechte vyniknout eleganci ve vašem moderním interiéru.


Kovové lustry ROYALITY, lustry ELEGANTE a lustry GLAMOR si můžete prohlédnout na naší stránce.